Školka v přírodě

DSCN7389

Letos jsme se po dvou letech vrátili do našich oblíbených Stradonic. Opět jsme vyrazili vlakem, protože jezdit vlakem je přece fajn. Příjemné prostředí, výborná kuchyně a super personál nemá konkurenci. Neměli jsme to ale vůbec lehké. Hned první den jsme našli dopis od začarovaného vodníka, kterému se ztratila košile, kalhoty, klobouk a další věci. Slíbili jsme mu, že mu pomůžeme. Protože úkolů bylo hodně, museli jsme rozdělit na mladší a starší děti. Medvíďata objevila třeba vodníkovu košili a knoflíky, klobouk a drahokamy. Buchtičky našly kalhoty a taky drahokamy. Musely také zachránit rybičky. Společně jsme pak museli zvládnout spoustu vodních úkolů a pak společnými silami získat klíč. Všechno jsme zvládli a vodník se nám nakonec odvděčil:)

Tak za rok zase!

About The Author