Podzim ve školce – divadlo Mirma, vítání občánků a Sokolovna

resized_DSCN3890

Na podzim nás čekalo hodně akcí. Kromě velkého zkoumání přírody a počasí, údržby zahrádky i sázení keříků, jsme vyrazili za kulturou. Starší děti byly v Lampionu na pohádce Superkluk a mladší děti (většina úplně poprvé v divadle) na pohádce O pejskovi a kočičce. Jedno divadlo jsme si dokonce pozvali i do školky a to s pohádkou Jak si dárky hrály divadlo Mirma.

resized_DSCN3871

V listopadu jsme také začali jezdit do kladenské Sokolovny, abychom si pořádně zacvičili. Naše školka je totiž malá a moc se tam řádit nedá.

resized_DSCN3662 resized_DSCN3665 resized_DSCN3670

Některé děti z velké třídy byly přivítat nové občánky naší obce Lidice.

resized_DSCN3937 resized_DSCN3949 resized_DSCN3950

 

 

About The Author