Tradiční pochod do Makotřas

resized_20170917_103804

Pokud se podíváte do historie našich příspěvků, uvidíte, že pochod Lidice-Makotřasy, pořádáme už několikátým rokem. Letos nám počasí naštěstí přálo. Bylo to znát i na počtu účastníků, kteří se shromáždili před školkou.

Tématem pochodu bylo Krok za krokem celým rokem. Dětem dávaly úkoly roční doby a na konci je čekal vánoční stromeček. Aby odměna byla dokonalá, opět jsme si opékali buřty, které nám zajistil spolek Mako z Makotřas. Ten také připravil oheň, pečivo a vše, co k takové pohodičce patří. Děti se vyřádily na hřišti a dospěláci měli čas si v klidu popovídat. Všem, kdo pomáhali, patří velké díky! (Lucka O. a Kristýnka, Tomáš O. a Anička, kluci Novotných, Klárka M. a Terka T., Nastěnka N.)