Den pro tatínky

resized_DSCN2975

Na konci školního roku nás čeká jedna z nejoblíbenějších školkových akcí – Den pro tatínky. Protože se slaví den otců a protože někteří tátové se dostanou do školky málo, udělají si na tohle odpoledne čas a jdou si ho s dětmi užít. A jde jim to skvěle. Letos spolu s dětmi vyrobili krásné lodičky, které pak pouštěli na lidickém potoce.

Když nás to přestalo bavit, šli jsme na zahradu, kde jsme si opekli buřty.

Čekala nás ještě jedna důležitá akce a to předávání stromů. U nás se každý z velké třídy stará o jeden strom na zahradě. Je jeho patronem. Jenže, když nám děti po prázdninách utečou do školy, potřebujeme nové pečovatele. A tak si každý školák vybral někoho, kdo po prázdninách nastoupí do velké třídy a předal mu „žezlo“.

Nakonec jsme si dali pár písniček s kytarou a šli jsme do školky spát.

 

 

About The Author