Den pro maminku a prezentace ekoškolky

resized_DSCN3956

Den pro maminku je v naší školce už tradiční záležitostí. Letos nám ale vyšlo tak pěkné počasí, že jsme ho mohli strávit venku. Akce se nesla ve znamení zdravého vaření a také ekoškolky, kterou jsme hodlali všem maminkám představit. Ujali se toho členové ekotýmu.

Pak jsme maminky potěšili krátkým vystoupením s kytarou. Předvedli jsme takové pecky jako Vymyslel jsem spoustu nápadů a Jóžin z bažin.

Pak přišlo na řadu hlavní číslo programu – příprava pomazánek přímo před očima diváků. To měly na starost starší děti. Ti mladší už předem vyrobily skleničky a lahodné zdravé  ovocné smoothie. A ovocné špízy.

A aby toho nebylo málo, všechny děti si s maminkami vyrobily zástěrku na domácí vaření, když to mají ze školky tak natrénováno.

About The Author