Rozsvěcení stromečku a vánoční krámek

obsah414_2

Tato akce je pro nás každoročně důležitou událostí. Připravujeme se na ni velmi pečlivě a začínáme opravdu již na začátku listopadu. Kromě nácviku písniček, které zpíváme na schodech Obecního úřadu, vyrábíme dárky do vánočního krámku. Letos jsme si vymysleli sněhuláky z ponožek, pekli jsme perníčky, které jsme balili do vlastnoručně vyrobených krabiček a velké děti zvládly i vyšívat a vyrobit stromek z ruliček. Odměnou nám pak byla pomoc Maruščiny maminky – operní pěvkyně –  paní MgA. Marty Hanfové, která nám vánoční vystoupení ozdobila svým zpěvem a pomohl nám i výborný klavírista Martin Fila a na kytaru doprovázel Ondřej Novák. Dětem se písničky moc povedly a všem nám tato akce přivolala tu pravou vánoční náladu. Všem moc děkujeme!

resized_DSCN6717 resized_DSCN6728 resized_DSCN6794 resized_DSCN6795 resized_DSCN6801 resized_DSCN6805 resized_DSCN6823 resized_DSCN6824 resized_DSCN6841 resized_DSCN6974resized_DSCN6876

 

About The Author