Pochod pana Fouse

resized_IMG_1641

V sobotu 19.9. se konal již tradiční školkový pochod do Makotřas. Akce je určena pro všechny děti, jejich kamarády, babičky, dědečky, zkrátka pro všechny, kteří rádi tráví svůj čas se svými blízkými a hlavně v přírodě. Naše školka tuto akci pořádá hned z několika důvodů: 1. chceme vést naše děti k turistice a chceme zvyšovat jejich kondičku, 2.chceme, aby si rodiče našli čas a s dětmi si vyrazili na výlet, 3. chceme, aby se rodiče poznávali mezi sebou, 4. chceme si my, zaměstnanci školky, neformálně s rodiči  popovídat, 5. chceme, aby si děti užily zábavu se svými kamarády ze školky a aby měly pěkné zážitky:) S tím vším nám pomáhá Junák Buštěhrad, letos dívčí oddíl s paní vedoucí Vlaďkou a sdružení Mako, které zajistí buřty, chléb a ohýnek. Děkujeme tímto panu Kozubkovi a všem tatínkům, kteří mu pomohli.

V deset hodin se nás před školkou sešlo docela dost. Vydalo se 40 soutěžních karet dětem, na které musely posbírat všech 7 trpaslíků. Kdo chtěl, mohl mít fousky stejné jako kocourek Mikeš, který děti vítal.

resized_IMG_1643

 

Po cestě děti potkaly všech 7 trpaslíků a u každého musely splnit úkol. Šmudlovi roztřídit pohádky, Štístkovi nasbírat 5 čtyřlístků, Stydlínovi vyřídit vzkaz pro hezkou trpaslici, nevzbudit Dřímala a tak. Kdo úkol splnil, dostal samolepku.

resized_DSCN6280

resized_DSCN6301 resized_DSCN6304 resized_DSCN6306 resized_DSCN6310

Na konci dlouhé cesty čekala Sněhurka, která měla pro děti sladkou odměnu. Pak už jen zbývalo dojít do Makotřas na buřtíky.

resized_DSCN6314

 

A i když to není cesta nijak krátká, děti se občerstvily a šly řádit na místní hřiště. Rodiče poseděli u ohně a protože bylo krásné počasí, doufám, že si to užili stejně jako my:)

resized_DSCN6316 resized_DSCN6319 resized_DSCN6320

About The Author